efnan efnan bitkisel efnan bitkisel karışım efnan bitkisel karisim
0 533 622 50 27
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eski Anasayfa

Efnan Bitkisel Karışım

Efnan bitkisel karışım nebevi tıp hekimlerinin yüzyıllardır çeşitli tedavilerde kullandığı; özenle seçilmiş bitki kök, tohum ve çekirdeklerinin harmanlanması ile oluşturulan; güçlü ve doğal bir karışımdır.

Efnan içeriği tamamen doğal bitki, kök ve tohumlarından özenle seçilip hazırlanan bitkisel karışımdır. İçeriğindeki bitkisel elementler nedeniyle efnan birçok şifayı bünyesinde barındırır.

KREDİ KARTI ile Online ÖDEME

Kapıda Ödeme Mevcuttur.

Doğal

Efnan bitkisel karışım fabrikasyon değildir; içeriğinde kimyasal, katkı, koruyucu vb madde yoktur.

Bitkisel

Efnan bitkisel karışım ithal değildir; yan etkisi yoktur; bitkilerin tohum, çekirdek ve köklerinden yapılır.

Hesaplı

Efnan bitkisel karışımın amacı kan akışını dengede tutmak ve kanı temizlemektir; 1 kutusu 3 ay yetecek miktardadır.

EFNAN ÜRÜNLERİMİZ

EFNAN NASIL TÜKETİLİR? İŞTE HARİKA EFNAN TARİFLERİ

Efnan bitkisel karışımın etki alanları

Efnan içeriğindeki bitkisel kök, tohum ve çekirdek karışımı hangi amaçlarla kullanılır? Efnan bitkisel karışımın kanın temizlenmesine yardımcı olması umulur. Kanın temizlenmesi ise vücudun tedavi ve kendini onarma gücünü artırır. Peki efnan ile kanın temizlenmesinin ne gibi sonuçları olur?

EFNAN Ödem atar, ara öğünü destekler, diyet/spor yorgunluğu ve gerginliğine karşı kullanılır…

EFNAN Tok tutar, bağışıklık sistemini güçlendirir, metabolizmayı canlı tutar, kan akışını düzenler…

EFNAN Doğum sonrası süt için, lohusa depresyonuna karşı, Kadın hastalıkları, Hamile kalamama…

Efnan bitkisel karışım nebevi tıp hekimlerinin yüzyıllardır çeşitli tedavilerde kullandığı; özenle seçilmiş bitki kök, tohum ve çekirdeklerinin harmanlanması ile oluşturulan; güçlü ve doğal bir bitkisel karışımdır.

Efnan bitkisel karışımın kullanımı pratiktir. 2 yemek kaşığı yoğurda 1 tatlı kaşığı karıştırıp kahvaltı sırasında tüketebilirsiniz.

 

Yoğurda alerjisi olanlar balla veya sütle birlikte de tüketebilir. 

Elma, armut, erik, kayısı, incir gibi meyvelerden birini küp küp doğrayıp 2 – 3 yemek kaşığı yoğurt ve bir tatlı kaşığı Efnan bitkisel karışım ile karıştırıp ara öğünlerde de tüketebilir.

90 günün sonunda hücre yenilenmesine yüzde 100 katkı sağlaması beklenir.

EFNAN İLE Kana bağlı hastalıklar, Mide hastalıkları, Böbrek hastalıkları, Romatizmal hastalıklar, Cilt hastalıkları

EFNAN İLE Tansiyon, Şeker, Alerji, Migren, Hemoroid, Kansızlık, Bağışıklık sistemi, Kilo kontrolü

EFNANIN Yorgunluk Halsizlik, Depresyon, Uykusuzluk, Baş ağrılarıNA EKİSİ

Efnan bitkisel karışım içERİĞİ

Efnan içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur; sadece doğal gıda ürünleri vardır.

Havlıcan

Zencefil

Üzüm çekirdeği

Fatıma ana eli otu

Zerdeçal

Isırgan tohumu

Hurma çekirdeği

Keten tohumu

Çörek otu

Zeytin çekirdeği

Tarçın

Nar Çekirdeği

Satış & Sorularınız İçin

Efnan bitkisel karışım hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir veya Whatsapp’tan mesaj gönderebilirsiniz….

Basında Efnan Bitkisel Karışım

Efnan ve Efnan.org hakkında medyada çıkan haberlerden bazıları...

EFNAN BİTKİSEL KARIŞIM YORUMLARI?

Efnan bitkisel karışım hakkında yorumlar merak edilir oldu. Ürünün yorumlarına ulaşmak oldukça kolay.

EFNAN BİTKİSEL KARIŞIM NASIL TÜKETİLİR?

Efnan bitkisel karışımı yoğurt ile birlikte yiyebilirsiniz. Bal ile macun halin getirilebilir. Efnanlı ekmek yapılabilir…

EFNAN BİTKİSEL KARIŞIM FİYATLARI

Efnan bitkisel karışımın popüler olmasının ardından ürünün fiyatları da merak edilir hale geldi. Efnan kargo dahil, sabit fiyatla satılmaktadır…

EFNAN BİTKİSEL KARIŞIMDA NE VAR?

Efnan içeriği tamamen bitkisel ürünlerin en özel alanlarından oluşuyor. Bitkilerin çekirdek, kök ve tohumlarının karıştırılması ile elde ediliyor. 

Efnan hakkında

EFNAN BİTKİSEL KARIŞIM NASIL YAPILIR: Çeşitli kimyasal işlemlerden geçerek endüstriyel ortamlarda üretilen vitamin haplarının aksine efnan bitkisel karışım doğal teknikler ile elde edilir. Bu sebeple doğal karışımlar arasında yer alır. Efnan bitkisel karışımı elde etmek için çeşitli bitkiler toplanır ve kökleri ayrıştırılır. Daha sonra bu kökler karışım elde etmek için kullanılır. Efnan bitkisel karışım yapımında kullanılan malzemeler arasında bitki tohumları da bulunur. Tohum ve köklerin dışında bitki çekirdekleri de efnan bitkisel karışım yapımına dahil olan malzemelerdendir. Sonuç olarak efnan bitkisel karışım bitki kökleri, çekirdek ve tohumların bir araya getirilerek harmanlanması ile elde edilir.

EFNAN BİTKİSEL KARIŞIM İÇERİĞİ: Efnan karışımının içindeki malzemeler toplamda 12 adettir. Bu malzemeler; üzüm çekirdeği, nar çekirdeği, Fatma Ana Eli Otu, ısırgan tohumu, zerdeçal, keten tohumu, havlıcan, çörek otu, hurma çekirdeği, zeytin çekirdeği ve tarçın şeklindedir. Efnan bitkisel karışımın tamamen doğal malzemelerden oluşması gerekir. Dolayısıyla bu ürünü satın alırken içerisinde kimyasal madde, doğal olmayan katkılar ve herhangi bir koruyucu malzeme olmamasına dikkat etmeniz gerekir.

EFNAN BİTKİSEL KARIŞIM NASIL TÜKETİLİR: Efnan bitkisel karışım toz halindedir. Bu toz yoğurtla karıştırılıp tüketilir. Öncelikle bir kaba iki yemek kaşığı yoğurt koyun. Ardından içerisine bir tatlı kaşığı kadar efnan bitkisel karışım ekleyin. Son olarak yoğurt ile efnan bitkisel karışımı karıştırın. Bu şekilde ürünü tüketebilirsiniz.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

efnan efnan bitkisel