İçeriğe geç

Efnan Bitkisel Karışım İçeriği ve Faydaları

Efnan Bitkisel Karışım Tümüyle Doğal Bitki ve Köklerden Oluşmaktadır. Peki Efnan Bitkisel Karışım ne içerir?

İşte Efnan Bitkisel Karışım içinde bulunan doğal elementler ve faydaları:

Genel olarak Efnan Bitkisel Karışım içeriğindeki elementler bağışıklığı güçlendirir, kanı temizler, kış hastalıklarına ve solunum yolu enfeksiyonlarına iyi gelir, iştahı dengeler, kolestrolü ve kan şekerini dengeleyici bileşenler içerir, bayanlarda gebe kalmaya ve doğuma yardımcı olur.

* Doktor kontrolünde kullanmanız tavsiye edilir.

efnan-urunler-1
Fatma Ana Eli Otu

Gebe kalmak için kullanılır. Kadın hastalıklarını tedavi eder. Doğuma yardımcı olur. Annenin sütünü arttırır. Bebeğin gazını giderir.

Çörek Otu

Bağışıklı güçlendirir. Mikropları öldürür, baktarileri yokeder. Grip nezle olmaya engel olur. Astım, nefes darlığına iyi gelir. toksinleri atar. Mide rahatsızlıklarına iyi gelir.

Zencefil

İştahı dengeler. Kanın temiz kalmasını sağlar. Solunum yollarını açar. Kanın yapısını akışkan hale getirir. Vücut ısısını dengeler.

Havlıcan

Soğuk algınlığı, nezle ve gripte etkilidir. Kadın akıntısını düzenler. Romatizmaya karşı etkilidir. Göğsü yumuşatır. Hafızayı güçlendirir. Ağız kokusunu giderir. 

Nar Çekirdeği

Antiviral etkisi ile vücudu virüslere karşı korur. Tam bir virüs kovucudur.

Keten Tohumu

Kolestrolü dengeler. Felç ve kansere hastalıklarında önerilir. Hücre yenilenmesinde önemli katkısı vardır. Unutkanlık, deri hastalıkları, kemik hastalıklarına iyi gelir.

Tarçın

Kan şekerini dengeler. Lösemi ve lenfoma gibi kanser hücrelerinin çoğalmasını engeller. Kanın pıhtılaşmasını engeller. Hafızayı güçlendirir.

Zeytin Çekirdeği

Bağırsak ve sindirim sistemini düzenler. Mide rahatsızlıklarını giderir. Basur ve prostata iyi gelir. Kansorejen hücre oluşum riskini düşürür.

Isırgan Otu Tohumu

Balgam sökücü, soğuk algınlığı giderici, afrodizyak etkili, adet kanamalarını düzenleyici, gaz giderici, bağırsak problemlerini giderici etkiye sahiptir.

Hurma Çekirdeği

Hücre yenilenmesine yardımcı olur. Kolestrolü dengeler. Mide rahatsızlıklarına iyi gelir.

Zerdaçal

Mideyi kuvvetlendirir. Gaz ve idrar söktürücüdür. Karaciğer ve solunum yolu rahatsızlıklarına iyi gelir. İltihap gidericidir. E ve C vitamini zenginidir. cilt kolon ve göğüs kanserine iyi geldiği söylenir.

Üzüm Çekirdeği

Antioksidan özelliği ile serbest radikalleri önler, damar sertliği ve kalp krizi riskine karşı koruyucudur. Felç ve göze hasarına karşı koruyucudur. Romitizmaya iyi gelir. Alerjileri önler.

Hemen Ara